Zawody wędkarskie dla funkcjonariuszy i emerytów Służby Więziennej okręgu lubelskiego - 7.06.2023

Areszt Śledczy w Krasnymstawie po raz kolejny był organizatorem zawodów wędkarskich o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

Zawody wędkarskie dla funkcjonariuszy i emerytów Służby Więziennej okręgu lubelskiego odbyły się 7 czerwca 2023 r. Organizatorami tegorocznych zawodów wędkarskich o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie w dyscyplinie spławikowej, w kategoriach drużynowej i indywidualnej byli Dyrektor Aresztu Śledczego w Krasnymstawie, Rada ds. Sportu i Turystyki działająca przy Dyrektorze Okręgowym Służby Więziennej w Lublinie oraz Zarząd Terenowy NSZZFiPW przy Areszcie Śledczym w Krasnymstawie. Jak co roku zawody zostały zorganizowane na zbiorniku wodnym w Wincentowie w pobliżu Krasnegostawu. Do sportowej rywalizacji przystąpiły wszystkie jednostki penitencjarne okręgu lubelskiego oraz emerytowani funkcjonariusze Służby Więziennej.

W zawodach wystartowało 12 drużyn, liczących w swoim składzie po 3 zawodników. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się późnym popołudniem. Nagrody i dyplomy wręczyli ppłk Piotr Burak Zastępca Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie oraz mjr Damian Knap Dyrektor Aresztu Śledczego w Krasnymstawie. Od lat zawody wędkarskie cieszą dużą popularnością, zyskując coraz to większe uznanie w środowisku więzienników, zwłaszcza za sprawność organizacyjną i atrakcyjne łowisko.

Script logo
fb mail