XV Memoriał im. mł.asp. Ireneusza Sojki , zorganizowane przez ZT NSZZ Policjantów przy KPP Pszczyna -15.09.2023

W dniu 15.09.2023r odbyły się kolejne już zawody wędkarskie XV Memoriał im. mł.asp. Ireneusza Sojki tragicznie zmarłego na służbie, organizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP Pszczyna przy współudziale Zarządu Wojewódzkiego  NSZZ Policjantów woj. śląskiego,KPP Pszczyna, sponsorów oraz PZW 114 w Suszcu na zbiorniku Gwaruś w Suszcu.

W tym roku w zawodach udział brali funkcjonariusze KPP Pszczyna oraz policyjni emeryci. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a także nagrody rzeczowe. Przy wspólnym poczęstunku była okazja wspomnieć o trudach służby oraz historii tragicznie zmarłego policjanta. Memoriał wpisuje się w szereg profilaktycznych przedsięwzięć pk. „Zdrowo na sportowo” które w tutejszej jednostce odbywają się na przestrzeni całego roku dzięki organizacji ZT NSZZP KPP Pszczyna, promując przy tym związkowe cele oraz idee.

ŹRÓDŁO: https://zwnszzp-katowice.pl/zawody-wedkarskie-xv-memorial-im-ml-asp-ireneusza-sojki-zorganizowane-przez-zt-nszz-policjantow-przy-kpp-pszczyna/

Script logo
fb mail