XIV Wędkarskie Mistrzostwa Strażaków o puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach- 30.08.2019

W dniu 30 sierpnia 2019 roku na zbiorniku w Chańczy odbyły się XIV Wędkarskie Mistrzostwa Strażaków o  puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach. W zawodach udział wzięło 33 zawodników podzielonych na drużyny dwu lub trzy osobowe.

Zawody odbyły się w jednej 5 godzinnej turze metodą dowolną. Dominowała płoć, leszcz oraz okoń. W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna z KP PSP Ostrowiec Świętokrzyski JRG2 w składzie Marcin Piwnik, Radosław Piwnik oraz Piotr Kasperkiewicz, drugie miejsce zajęła drużyna KP PSP Busko-Zdrój w składzie Robert Wójcikiewicz i Sławomir Chwalik a trzecie miejsce przypadło drużynie z KP PSP Pińczów w składzie Wirecki Wiktor i Bajór Paweł.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Marcin Piwnik przed Radosławem Piwnik (obaj KP PSP Ostrowiec Świętokrzyski) a trzeci był Robert Wójcikiewicz z KP PSP Busko-Zdrój.