XIII Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Jednostek OSP Powiatu Koszalińskiego - Strzekęcino 20.08.2023

20.08.2023r. na terenie Bursztynowego Pałacu w Strzekęcinie w pięknych okolicznościach przyrody, odbyły się ‘’XIII Zawody Jednostek OSP Powiatu Koszalińskiego w Wędkarstwie Spławikowym’’, których organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Strzekęcinie. W zawodach udział wzięło 24 zawodników reprezentujących 7 jednostek OSP i Drużyna Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Koszalinie.

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce "Puchar Starosty Koszalińskiego" - Zbigniew Opiłowski - Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Koszalinie - wynik 2915 pkt.

II miejsce "Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Koszalinie" dh Radosław Wasiak - OSP Dobrzyca - wynik 2880 pkt.

III miejsce " Puchar Prezesa OSP Strzekęcino" dh Maciej Małachowski - OSP Sianów - wynik 2825 pkt.

Puchar Prezesa Pomorsko Mazurskiej Hodowli Ziemniaka w Strzekęcinie za Największą Rybę - dh Hubert Eluszkiewicz - OSP Polanów - Karaś 29 cm.

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce i Puchar Prezesa ZP ZOSP RP w Koszalinie Romana Budynka - Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Koszalinie - wynik 6515 pkt.

II miejsce - OSP Sianów - wynik 5700 pkt.

III miejsce - OSP Mierzym - wynik 5610 pkt.

Dekoracji zwycięzców dokonali Prezes ZOP ZOSP RP dh Roman Budynek, w imieniu Komendanta Miejskiego PSP w Koszalinie mł. asp. Piotr Kabata oraz przedstawieciele zarządu OSP Strzekęcino.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy ,,połamania kija" w następnym roku.

Opracowanie i zdjęcia: mł. asp. Piotr Kabata

ŹRÓDŁO: https://www.gov.pl/web/kmpsp-koszalin/xiii-zawody-w-wedkarstwie-splawikowym-jednostek-osp-powiatu-koszalinskiego---strzekecino-20082023-wyniki

Script logo
fb mail