XIII Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie

22 września odbyły się XIII Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. Po zaciętej rywalizacji wyłonieni zostali zwycięscy zawodów.

Organizatorami niedzielnych zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Jędrzejowie, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów oraz Koło Wędkarskie „Lin”. W wędkarskich zmaganiach wzięło udział dziewięć czteroosobowych drużyn. Miejscem ich rozegrania był jeden ze  zbiorników wodnych w Chorzewie. Rywalizacja rozpoczęła się wcześnie rano, a  wyznaczony czas do połowu wyłonił drużynowych zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna KPP w Jędrzejowie, na drugiej pozycji znalazła się  drużyna PSP, natomiast na trzecim miejscu uplasował się reprezentacja Cat- Fish. Dyplomy i puchary wręczył Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie mł. insp. Rafał Zieliński, który podziękował zawodnikom za tak liczne przybycie i wzięcie udziału w tegorocznych zawodach. Życzył wszystkim sukcesów wędkarskich i zaprosił do udziału w zawodach w przyszłym roku.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział w przedsięwzięciu wszystkim uczestnikom wędkarskich zmagań.

Źródło: http://www.jedrzejow.swietokrzyska.policja.gov.pl/tja/dzialania-policji/aktualnosci/40961,Lowili-o-puchar-komendanta.html

Script logo
fb mail