XIII Indywidualne i Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego - 14.09.2019

Zawody odbywały się zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Wędkarskiego, na jedną wędkę, z wyłączeniem ryby uklei.

Wcześnie rano, bo już o 6.30, w miejsce zbiórki w Kruszwicy stawili się uczestnicy z całego województwa reprezentujący większość komend naszego garnizonu. Po losowaniu miejsc, a także po krótkim posiłku, uczestnicy udali się na stanowiska. Rywalizacja trwała 4 godziny i była bardzo zacięta. Niektórym dopisywało szczęście, inni mieli go mniej, ale przez cały czas każdy wytężał siły i umiejętności, aby złowić jak najwięcej ryb.

Drużynowo zwyciężyła ekipa z KWP w Bydgoszczy, tuż za nimi, stając na II miejscu podium, znaleźli się nasi wędkarze – Karol Kaczkowski, Mariusz Pytel i Leszek Kleczyński. Trzecie miejsce zajęła drużyna z KPP w Inowrocławiu.

Nagrody i puchary wręczali Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego podinsp. Piotr Kujawa i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski. Nagrodę i puchar za największą złowioną rybę wręczył Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak, który wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji insp. Pawłem Spychałą, objął imprezę honorowym patronatem.

Przez cały okres trwania zawodów wędkarzom dopisywały humory oraz dobra pogoda.  Po zawodach w miłej atmosferze i przy wspólnym posiłku wędkarze długo dyskutowali o złowionych trofeach, które po zważeniu trafiły do jeziora.

Źródło: https://swiecie24.pl/pl/13_sport/8280_lapi_przestepcow_a_w_wolnym_czasie_ryby.html#

Script logo
fb mail