VII Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

Na jeziorze Popek odbyły się VII Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło 16 policjantów, a podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego. Policjanci łącznie złowili 64 szczupaki i wszystkie ryby powróciły do jeziora.

Brodniccy funkcjonariusze, spotkali się w minioną sobotę, 11 maja nad jeziorem Popek, aby wziąć udział w rywalizacji w VII Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Zawody rozpoczęły się o świcie i trwały przez 6 godzin. W samo południe sędzia główny Rytka Marek zakończył bój policjantów o największą rybę. Podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego.

Pierwsze miejsce zajął kom. Krzysztof Miłek, zaraz za nim na podium znalazł się st.post. Łukasz Kowalski, a trzecie miejsce przypadło asp.szt. Krzysztofowi Cichewiczowi. Nagrodę dodatkową za największego okonia zdobył asp.szt. Gabriel Żurawski, a największego szczupaka złowił asp.szt. Tomasz Wasielewski.

Policjanci łącznie złowili 64 szczupaki i wszystkie ryby powróciły do jeziora. Zwycięzcom zawodów w imieniu komendanta powiatowego Policji w Brodnicy nagrody wręczył I zastępca komendanta powiatowego Policji w Brodnicy podinsp. Krzysztof Grugiel. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pomoc w organizacji zawodów, serdeczne podziękowania należą się staroście brodnickiemu, burmistrzowi Brodnicy, urzędom gmin Brzozie, Zbiczno, i Bobrowo, NSZZ Policjantów, sekcji IPA Brodnica, właścicielom jeziora Kazimierzowi i Mirosławowi Łęgowskim, sędziemu zawodów Markowi Rytka i wszystkim, którzy dołożyli starań, aby zawody te odbyły się we wspaniałej, sportowej atmosferze.

Źródło: http://www.powiatbrodnicki.pl/print.php?news.10090

Script logo
fb mail