V MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM - 8.06.2019

8 czerwca 2019 roku na zbiorniku wodnym w Radzanowie k/Buska-Zdroju Komenda Powiatowa PSP w Busku-Zdroju zorganizowała V Mistrzostwa Strażaków   woj. świętokrzyskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Zawody odbyły się w klasyfikacji drużynowej (o Puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach) oraz w klasyfikacji indywidualnej   (o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Busku-Zdroju).  O godzinie 6.30 na miejscu zbiórki stanęło 19 strażaków z terenu województwa świętokrzyskiego. Po oficjalnym otwarciu zawodów przez Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Busku-Zdroju bryg. mgr inż. Marka Lisa przystąpiono do losowania stanowisk przez poszczególnych zawodników. O godzinie 8.30 przystąpiono do rywalizacji. Po czterogodzinnych zmaganiach jej rezultaty były następujące:

Klasyfikacja indywidualna zawodów:

miejsce – Kasperkiewicz Piotr z KP PSP Ostrowiec Św. (JRG Nr 2),

miejsce – Michał Pak z KP PSP Jędrzejów,

miejsce – Adamczyk Radosław z KP PSP Włoszczowa.,

miejsce – Pacion Dariusz  z KP PSP Staszów,

miejsce – Piwnik Marcin KP PSP Ostrowiec Św. (JRG Nr 2),

 

Klasyfikacja drużynowa zawodów:

miejsce – KP PSP Ostrowiec Świętokrzyski,

miejsce – KP PSP Jędrzejów,

miejsce – KP PSP Włoszczowa,

miejsce – KP PSP Staszów,

 

Wręczenia pucharów, dyplomów oraz upominków dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Busku-Zdroju bryg. mgr inż. Marek Lis. Wszystkie ryby po zważeniu przez sędziego wróciły do wody. Nad organizacją oraz przebiegiem mistrzostw z ramienia KP PSP w Busku-Zdroju czuwał st. asp. Robert Wójcikiewicz, któremu pragniemy serdecznie za to podziękować.

Opracował: bryg. Lis Marek.

Zdjęcia: KP PSP w Busku-Zdroju.

Żródło: http://busko-zdroj.straz.kielce.pl/informacje/aktualnosci/1311-v-mistrzostwa-strazakow-woj-swietokrzyskiego-w-wedkarstwie-splawikowym

Script logo
fb mail