Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Nidzicy- 17.05.2024

17.05.2024 roku w miejscowości Wólka Orłowska (Tęczowe Łowisko) odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Nidzicy w dyscyplinie spławikowej. W zawodach wzięło 17 wędkarzy w konkurencji indywidualnej oraz 5 drużyn z komend powiatowych PSP w Nidzicy, Nowym Mieście Lubawskim, Działdowie (2 drużyny) oraz Ostródzie.

Po odprawie technicznej z sędziami zawodnicy zapoznali się z łowiskiem i udali się na wylosowane stanowiska. Zmagania wędkarskie rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały do godziny 13.00. 
Zawody oceniała komisja Okręgu Mazowieckiego PZW Koło nr 36 Bolt (Piotr Byjer, Marek Archacki, Stanisław Olkowski oraz Rafał i Zdzisław Święccy). 
Zmagania wyłoniły zwycięzców.
Wyniki indywidualne:
1.Przemysław Żydaczek (KP PSP Ostróda) – 8158 pkt.
2.Piotr Święcki (KP PSP Nidzica) – 4095 pkt.
3.Paweł Wroszkowski (KP PSP Ostróda) – 3018 pkt.
Wyniki drużynowe:
1.KP PSP Ostróda – 13054 pkt.
2.KP PSP Nidzica – 5015 pkt.
3.KP PSP Działdowo I – 2494 pkt.
Największa ryba: 
1.Kamil Budziński (KP PSP Lidzbark Warmiński) – 2270 pkt. (karp)
Gratulujemy uczestnikom udanego wędkowania. 
Bardzo serdecznie dziękujemy zespołowi sędziowskiemu, fundatorom nagród wędkarskich (Salon Wędkarski 2 Fish Ostrołęka) oraz osobom, które pomogły w przeprowadzeniu i zorganizowaniu zawodów, a także właścicielom „Tęczowego Łowiska” za możliwość skorzystania z łowiska. Podziękowania dla Starosty Nidzickiego za gorącą grochówkę oraz Piotra Święckiego za inicjatywę i szczególne zaangażowanie w całość przedsięwzięcia.

Więcej zdjęć na FB KP PSP w Nidzicy
Informacja: asp.sztab.Andrzej Osowski
Zdjęcia: arch. KP PSP w Nidzicy

 

Script logo
fb mail