Spławikowe zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu - 24.06.2022

24 czerwca na stawie Owiesno Nadleśnictwo Bardo Śląskie zorganizowało spławikowe zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu.

W imprezie wzięli udział pracownicy z 14 nadleśnictw: Międzylesie, Bardo Śląskie, Lwówek Śląski, Wołów, Głogów, Świeradów, Lądek Zdrój, Przemków, Bystrzyca Kłodzka, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Bolesławiec, Legnica, Wałbrzych. Zawody odbyły się na ogólnodostępnym zbiorniku wodnym administrowanym przez PZW Bielawa o statusie” NO KILL” – Złów i wypuść. Zapewniony był wstęp wolny dla kibiców, pasjonatów i sympatyków wędkarstwa.

Drużynowym zwycięzcą zawodów okazało się Nadleśnictwo Bardo Śląskie przed Oleśnicą Śląską i Nadleśnictwem Legnica. Indywidualne nagrody zgarnęli kolejno Sylwester Chirowski z Nadleśnictwa Oleśnica Śląska, Jacek Kuchciak z Nadleśnictwa Bardo Śląskie oraz Jacek Dawid z Nadleśnictwa Bardo Śląskie. Kategorię łowcy okazów wygrał Paweł Lieger z Nadleśnictwa Świeradów, który złowił węgorza o długości 62 cm.

Na zakończenie Nadleśniczy Nadleśnictwa Bardo Śląskie Antoni Bańdura wręczył zwycięzcom w kategorii drużynowej i indywidualnej puchary oraz nagrody.

ŹRÓDŁO: http://zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/44214,nadlesnictwo-bardo-slaskie-najlepsze-w-zawodach-wedkarskich?utm_campaign=rss

Script logo
fb mail