Rodzinne zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie - 30.06.2019

W dniu 30 czerwca 2019 roku odbyły się rodzinne zawody wędkarskie o "Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie" ,a dokładnie o tej porze roku piękny i malowniczy Staw przy ul.Długiej w Braniewie.

Naszym zdaniem świetne miejsce do tego typu imprez oraz piękne waleczne ryby.

Zbiórka o godzinie 7.00 . Zawody 3 godzinne zaplanowano od godziny 7.30 – do 10.30. Do zawodów zapisało się i wystartowało 18 rodzin z dziećmi oraz 2 zawodników startujących indywidualnie.

W tym dniu mieliśmy okazję pokazać naszym pociechom jak miło można spędzać wolny czas z rodziną, a wzięcie udziału w takich właśnie zawodach daje bardzo dużo frajdy, świetnej zabawy i odrywa od świata wirtualnego.

Zawody odbyły się  na żywej rybie, które były musiały być przechowywane w odpowiednich do tego typu zawodów siatkach.

Młodym wędkarzom kibicowali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i znajomi. Młodzi adepci łowili przeważnie płocie, krąpie, okonie oraz spore karpie, które jak większość wie są bardzo silne, a doznania ogromne :).

W trakcie zawodów oraganizatorzy zadbali by w tak upalny dzień nie zabrakło zwłaszcza naszym pociechom wody ,a nawet słodkości.

Po 3 godzinnych zmaganiach przyszedł czas na ważenie złowionych ryb i oczekiwanie na sędziowskie wyniki. W tym czasie zawodnicy raczyli się różnego rodzaju smakołykami z grilla oraz mogli odpocząć w cieniu .

Podsumowaniem spotkania było osobiste nagrodzenie uczestników przez Komendanta KPP w Braniewie za dzisiejsze wędkarskie zmagania nad tutejszym stawem. 

 Nagroda pierwsza -puchar w kategorii "NAJLEPSZA RODZINA" ,a zarazem najwyższy wynik zawodów: 7780pkt powędrował do rodziny państwa Dzięgielewskich 

Nagroda druga- puchar w kategorii "Najlepszy Policjant" z wynikiem 2645pkt powędrował do rodziny pana Dariusza Koczana 

Nagroda trzecia- puchar w kategorii "Indywidualnej" z wynikiem 680pkt powędrował do pana Piotra Potrzebić

Na koniec chcielibyśmy podziękować organizatorom za świetną organizację oraz miłą atmosferę w licznym gronie rodzin wraz z dziećmi. Do zobaczenia nad wodą...

Źródło: link

Script logo
fb mail