Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudziniec - 13.05.2019

Dnia 13.05.2019 r. w miejscowości Gajdowe odbyły się zawody o "Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudziniec".

Jak corocznie dopisała duża ilość uczestników, co bardzo ucieszyło organizatora. W tegorocznych zawodach uczestniczyło 39 zawodników zgrupowanych w 13 drużynach:

Zawody rozpoczęły się o godzinie 7:00 zgodnie z obowiązującym od lat zwyczajem, co ułatwiło sprawy organizacyjne, tj. losowanie stanowisk i sektorów, zbiórka, oficjalne otwarcie zawodów, udanie się na wyznaczone stanowiska, badanie gruntu, nęcenie, próbne rzuty i w końcu długo wyczekiwane przez wędkarzy prawdziwe łowienie.

Zawody trwały zgodnie z planem do godziny 13.00, potem nastąpiło ważenie ryb, następnie ogłoszenie wyników.

Indywidualnie zawody wygrał Dariusz Bojdoł reprezentujący drużynę Koła PZW nr 13 Gliwice z wynikiem 10955 g.

Drużynowo zwyciężyła reprezentacja Koło PZW nr 43 Pyskowice, drugie miejsce zajęła drużyna Koła PZW nr 13 Gliwice, trzecie natomiast reprezentacja Gajdowe Team.

Zwycięzcy zawodów odebrali z rąk Nadleśniczego Wiesława Kucharskiego puchary i nagrody rzeczowe.

Podczas całych zawodów wszystkim dopisywał doskonały humor. Zawody zakończone zostały wspólnym posiłkiem wszystkich uczestników, podczas którego nie brakowało dzielenia się wrażeniami z przeprowadzonych zawodów. Wszyscy życzyli sobie, aby za rok móc znowu spotkać się w tak miłej atmosferze na zawodach wędkarskich o „Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudziniec" w łowisku Gajdowe.

Źródło: http://www.rudziniec.katowice.lasy.gov.pl/en/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/splawikowe-zawody-wedkarskie-2019?doAsUserId=j%2525252BsSR7A%2525252FYyU%2525253D

Script logo
fb mail