POLICYJNE SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W OŚWIĘCIMIU 2021-21.08.2021

W sobotę 21 sierpnia 2021 na jeziorze Długim oraz na jeziorze Teatrzyk w Rajsku, obiektach  użytkowanych  przez Polski Związek Wędkarski w Oświęcimiu,  odbyły się VII Spławikowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu.

Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu, Zarząd International Police Association Region IPA Wadowice oraz Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Bielsku-Białej. Najwyższe trofea zwycięzcom oraz nagrody uczestnikom wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz Przewodniczący International Police Association - Region IPA Wadowice.

W zawodach uczestniczyło 34 wędkarzy. Reprezentowali oni: Komendę Miejską Policji w Krakowie; Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Bielsku-Białej;  Region IPA Wadowice; VIII Komisariat Policji w Krakowie; Komendę Miejską Policji w Gliwicach; Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów z Komendy Powiatowej Policji Suchej Beskidzkiej; Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu; Komisariat Policji w Jabłonce; dwie drużyny reprezentowały Komendę Powiatową Policji w Oświęcimiu.

Oprócz drużyn policyjnych z Małopolski i Śląska w zawodach wzięły również udział drużyny: Urzędu Miasta i Gminy w Kętach z Burmistrzem dr inż. Krzysztofem Klęczarem na czele; drużyna oświęcimskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz drużyna Polskiego Związku Wędkarskiego Koło w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ponadto zmaganiom zawodników kibicowała grupa 15 osób towarzyszących.

WYNIKI W KATEGORII DRUŻYNOWEJ:

I miejsce zajęła drużyna SPPP z Bielska-Białej w składzie : Góra Tomasz , Sałamun Henryk, Hodurek Tomasz
II miejsce zajęła  drużyna KPP Oświęcim I, w składzie: Hajduk Janusz, Michalski Arkadiusz, Kuzia Artur
III miejsce zajęła drużyna mix  KPP w Oświęcimiu i KMP Kraków + emeryci, w składzie: Szałaśny Michał, Pietyra Adam, Żyliński Mirosław
IV miejsce zajęła drużyna IPA Wadowice, w składzie : Pszczeliński Zbigniew , Cholewa Andrzej, Mostowik Andrzej
V   miejsce zajęła drużyna SOR Oświęcim, w składzie: Jaroch Kamil, Kościelnik Szymon, Sikora Michał
VI  miejsce zajęła drużyna IPA Wadowice II w składzie: Fluder Wojciech, Niewiadomski Marek , Bachul Maciej

WYNIKI W KATEGORII INDYWIDUALNEJ:

I miejsce zajął  Michał Szałaśny reprezentant Komendy Miejskiej Policji w Krakowie
II  miejsce zajął  Michał Sikora reprezentant SOR w Oświęcimiu
III miejsce zajął Tomasz Hodurek  reprezentant SPPP Bielsko-Biała
IV miejsce zajął  Tomasz Góra reprezentant SPPP Bielsko-Biała
V miejsce zajął  Artur Kuzia  reprezentant KPP Oświęcim I
VI miejsce zajął Janusz Hajduk reprezentant KPP Oświęcim I

Na zakończenie zawodów Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu insp. Robert Chowaniec oraz Przewodniczący International Police Association - Region IPA Wadowice Andrzej Cholewa wręczyli puchary zwycięskim drużynom i zawodnikom oraz wręczyli nagrody wszystkim uczestnikom zawodów.

Organizatorzy przekazują serdeczne podziękowania za udział wszystkim drużynom oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji zawodów.

Źródło: https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/z-zycia-garnizonu/14405,Policyjne-Splawikowe-Zawody-Wedkarskie-o-Puchar-Komendanta-Powiatowego-Policji-w.html

 

 
Script logo
fb mail