IX Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej w wędkarstwie spławikowo-gruntowym - 16-17.06.2023

W dniach 16-17 czerwca 2023 r. na zbiorniku wodnym w miejscowości Kobylany, już po raz dziewiąty odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej w wędkarstwie spławikowo-gruntowym.

Organizatorami imprezy byli funkcjonariusze bialskiej jednostki penitencjarnej, a sponsorem NSZZFiPW Zarząd Terenowy Biała Podlaska. Patronat nad zawodami objął Dyrektor Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej, który zapewnił również pomoc w ich zorganizowaniu.

Spośród 20 uczestników sportowej rywalizacji – funkcjonariuszy i emerytów bialskiej jednostki penitencjarnej, zwycięzcą z łącznym wynikiem 39,64 kg złowionych ryb został mjr w stanie spoczynku Robert Sudak, który otrzymał pamiątkowy puchar. Drugie miejsce zajął mł. chor. Paweł Semeniuk, a trzecie por. Ireneusz Melańczuk. Nad przestrzeganiem regulaminu i poprawnym ważeniem ryb czuwał st. sierż. sztab. Maciej Zuzula.

Zawody w wędkarstwie spławikowo-gruntowym nie tylko stanowiły okazję do rywalizacji, ale także służyły integracji i wymianie doświadczeń. Tego typu wydarzenia wzmacniają więzi między funkcjonariuszami i jednocześnie promują zdrową rywalizację i współpracę.  Zawody te zyskują coraz większą popularność wśród bialskich więzienników ze względu na doskonałą organizację i atrakcyjne miejsce do łowienia.

ŹRÓDŁO: https://nszzfipw.org.pl/zawody-wedkarskie-biala-podlaska-2023.html

Script logo
fb mail