IX POLICYJNE SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO REGIONU IPA WADOWICE 2023 - 19.08.2023

W niedzielę (19 sierpnia) 2023 roku na akwenie „Dyrczoniówka” w Bielanach w powiecie oświęcimskim, którego użytkownikiem jest Koło PZW Kęty odbyły się IX Spławikowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych, o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Wadowice. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu oraz Zarząd International Police Association Region IPA Wadowice.

 

W zawodach wzięło udział 30 zawodników reprezentantów, Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z Komendy Powiatowej Policji Suchej Beskidzkiej, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Komisariatu Policji Jabłonka, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, Regionu IPA Wadowice, Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie oraz zaproszone drużyny: z Beskidzkiej Izby Lekarskiej na czele z wiceprezesem dr n. med. Klaudiuszem Komorem, drużyna z oświęcimskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz drużyna z Urzędu Gminy Kęty. Zmaganiom zawodników kibicowała grupa 15 osób towarzyszących oraz Burmistrz Gminy Kęty dr inż. Krzysztof Klęczar.

 

Zwycięzcami czterogodzinnych zmagań zostali w kategorii drużynowej:

I miejsce drużyna Urzędu Gminy Kęty, w składzie: Łukasz Plewniak, Piotr Wojtyczek, Michał Szałaśny.

II miejsce drużyna KPP Oświęcim I, w składzie: Artur Kuzia, Arkadiusz Michalski, Paweł Boba.

III miejsce drużyna Beskidzkiej Izby Lekarskiej, w składzie: Klaudiusz Komor, Grzegorz Kołodziej, Jacek Fenski.

IV miejsce zajęła drużyna SPPP Bielsko-Biała, w składzie: Tomasz Góra, Tomasz Hodurek, Marek Rybak.

V miejsce drużyna KP Jabłonka, w składzie: Krzysztof Pracharczyk, Jan Marciszewski, Andrzej Mostowik.

VI miejsce drużyna IPA Wadowice I, w składzie: Zbigniew Pszczeliński, Andrzej  Cholewa, Szymon Kościelnik.

 

 

 

Zwycięzcami czterogodzinnych zmagań zostali w kategorii indywidualnej:

I miejsce Artur Kuzia reprezentant KPP Oświęcim I

II miejsce Krystian Pracharczyk reprezentant KP Jabłonka

III miejsce Janusz Hajduk reprezentant KPP Oświęcim II

IV miejsce Łukasz Plewniak reprezentant UG Kęty

V miejsce Klaudiusz Komor reprezentant BIL Bielsko-Biała

VI miejsce zajął Michał Szałaśny reprezentant KPP Chrzanów

Puchary dla zwycięskich drużyn i zawodników oraz nagrody wszystkim uczestnikom zawodów wręczyli pan Andrzej Cholewa Przewodniczący  International Police Association - Region Wadowice wspólnie z insp. Robertem Chowańcem Komendantem Powiatowym Policji w Oświęcimiu. Z kolei Przewodniczący Beskidzkiej Izby Lekarskiej dr n. med. Klaudiusz Komor wręczył puchar ufundowany przez Izbę dla drużyny, która zajęła IV miejsce. Trofeum trafiło więc w ręce policjantów z SPPP Bielsko-Biała.

 

Za przygotowanie łowiska i obsługę zawodów organizatorzy dziękują członkom Zarządu Koła PZW Kęty oraz Prezesowi Stanisławowi Sternalowi, natomiast sponsorom dziękują za ufundowanie nagród.

ŹRÓDŁO; https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/aktualnosci/37833,IX-Policyjne-Splawikowe-Zawody-Wedkarskie-o-Puchar-Przewodniczacego-Regionu-IPA-.html

Script logo
fb mail