III Drużynowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych Powiatu Ostródzkiego z łodzi o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie- 14.09.2019

14 września na jeziorze Drwęckim, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „BAJKA” odbyły się III Drużynowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych Powiatu Ostródzkiego z łodzi o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Do zmagań stanęło dziewięć drużyn. Celem zawodów było krzewienie wspólnoty zawodowej oraz popularyzacja zdrowego i aktywnego stylu życia przez funkcjonariuszy służb mundurowych w czasie wolnym. Zgodnie z regulaminem zawodów połów ryb odbywał się metodą spinningową. Zawody trwały 6 godzin. Liczyły się ryby z dwóch gatunków: szczupak powyżej 50 cm i okoń powyżej 15 cm długości.

Po długich zmaganiach na najwyższym stopniu podium stanęli: asp. szt. Rafał Jankowski oraz asp. Krzysztof Zawicki. Tuż za nimi uplasowali się podinsp. Marek Kaszuba oraz kom. Grzegorz Borysiewicz. Trzecie miejsce w zawodach zajęli asp. szt. Marek Treder oraz asp. Marcin Duński.

Dyplomy, nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla uczestników w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie wręczył nadkom. Bogdan Królikowski Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Morągu.

Organizatorami zawodów były Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Ostródzie i Morągu oraz Policyjny Klub Sportowy „MAZURY”. Nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla uczestników ufundowane zostały przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Ostródzie i Morągu, Burmistrza Miasta i Gminy Morąg oraz Burmistrza Miasta i Gminy Miłakowo.