II OTWARTE TOWARZYSKIE ZAWDY SPŁAWIKOWE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO NSZZ POLICJANTÓW WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO POD PATRONATEM KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W KIELCACH

8 czerwca 2014 roku na Zalewie w Strawczynie odbyły się II Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego pod patronatem Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. Organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz Koło Wędkarskie „Sandacz” przy KWP w Kielcach. Patronat honorowy zawodów objął Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach.

W zawodach wzięli udział policjanci, emeryci policyjni oraz pracownicy cywilni woj. świętokrzyskiego. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.

Po zaciętych połowach została wyłoniona najlepsza szóstka zawodów, którą zdominowali emerytowani policjanci:

I miejsce – Lesiak Witold – emeryt KMP w Kielcach

II miejsce – Lasa Adam – emeryt KMP w Kielcach

III miejsce – Mazurski Robert – pracownik KMP w Kielcach

IV miejsce – Molasy Waldemar  – emeryt KMP w Kielcach

V miejsce – Surma Zbigniew – emeryt SPPP w Kielcach

VI miejsce – Kosmala Zbigniew – emeryt SPPP w Kielcach

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Puchary i nagrody za czołowe miejsca zostały wręczone przez Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego -  Jerzego Kaniewskiego oraz Prezesa Koła Wędkarskiego „Sandacz” przy KWP w Kielcach – Zbigniewa Kosmalę. Po zakończeniu zawodów odbyło się grillowanie.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju należą się Zarządowi Wojewódzkiemu NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego, Kołu Wędkarskiemu „Sandacz” przy KWP w Kielcach oraz Firmie Wędkarskiej FUX w Kielcach.

Źródło:  http://nszzpkielce.pl/?sekcja=aktualnosci&artykul=a10

Script logo
fb mail