II MARATON KARPIOWY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ

W ostatni weekend czerwca Uroczysko Karpiowe stało się ponownie areną rywalizacji funkcjonariuszy Służby Więziennej w ramach II-go Maratonu Karpiowego SW. Zawodom patronował Karp Max.

W piątek przed zawodami odbyło się spotkanie integracyjne, które uatrakcyjniły pokazy produktów oferowanych przez Sponsora Głównego: Carpadventure.eu, ręcznie robionych przynęt innego ze sponsorów zawodów firmy Carpio Ball oraz przedstawicieli partnera zawodów firmy Duxon. Zgromadzeni zawodnicy chętnie skorzystali też z możliwości testowania wędek firmy Rod Hutchinson. Zabawa przy grillu i muzyce serwowanej przez DJ Pawła ( pozdrawiamy Białystok ) przeciągnęła się do późnych godzin nocnych

W sobotę rano po oficjalnym otwarciu zawodów i losowaniu, bardziej lub mniej zadowolone drużyny udały się na swoje stanowiska. Pierwsza ryba zawodów, którą był siedmiokilogramowy karp złowiony przez Dariusza Kowalskiego z AŚ Zabrze zameldowała się w podbieraku już 13 minut po rozpoczęciu zawodów.

Zmieniająca się pogoda nie przeszkadzała wędkarzom i rybom, które brały w różnych częściach pięknego akwenu. Rywalizacja o nagrody, których szacunkowa wartość sięgnęła czternastu tysięcy złotych nie przeszkodziła w dalszej integracji startujących funkcjonariuszy. Opowieści o udanych zasiadkach przy wspólnych posiłkach i degustacji domowych wyrobów współgrała z dźwiękiem sygnalizatorów i gęganiem pływających po łowisku gęsi. Wielkość porcji i domowy smak przygotowywanych przez tercet kucharek obiadów również pozostawiły niezapomniane wrażenia. Bezcenne było wspólne przeżywanie meczu Polska-Szwajcaria.

Źródło: https://www.karpmax.pl/aktualnosci/czytaj/relacja-z-ii-maratonu-karpiowego-sluzby-wieziennej

Script logo
fb mail