I POWIATOWE SPINNINGOWE ZAWODY WĘDKARSKIE SŁUŻB MUNDUROWYCH POD PATRONATEM STAROSTY SZCZECINECKIEGO

W sobotę na jeziorze Białe odbyły się zorganizowane po raz pierwszy Powiatowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych pod patronatem Krzysztofa Lisa, starosty szczecineckiego. W zawodach udział wzięło 6 dwuosobowych drużyn: Państwowa Straż Pożarna ze Szczecinka, Straż Miejska w Szczecinku, Zakład Karny w Szczecinku, Komenda Powiatowa Policji, Straż Gminna w Grzmiącej oraz Państwowa Straż Rybacka w Szczecinku.

Zawody rozpoczęły się o godz. 7:30. Po 4 godzinach spinningowania odbyło się ważenie złowionych ryb i wręczenie nagród. Podczas tych kilku godzin wędkowania, w jesienne, zimne przedpołudnie z wody wyciągnięto dwa szczupaki oraz okonie. Podczas zawodów rekordowy szczupak (prawie 3,5kg) został złowiony przez Krzysztofa Batogowskiego, reprezentanta Państwowej Straży Rybackiej.

Klasyfikacja końcowa

1. Państwowa Straż Rybacka w Szczecinku

2. Straż Gminna w Grzmiącej

3. Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Na wszystkich uczestników czekały nagrody i upominki ufundowane przez organizatorów.

Celem zorganizowanych po raz pierwszy tego typu zawodów była integracja środowiska funkcjonariuszy służb mundurowych przy wspólnej pasji jaką jest wędkarstwo. Po zawodach odbyło się spotkanie integracyjne w zajeździe Sokolnik.

źródło: iszczecinek.pl

Script logo
fb mail