Relacja z zawodów

W dniu 28 kwietnia br. na zalewie Batorówka, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dziekana WL SGGW w Warszawie. Wystartowało 17 zawodników, w tym 7 reprezentantów Wydziału Leśnego SGGW (na zawodach byli przedstawiciele Katedry Hodowli Lasu, Katedry Ochrony Lasu i Ekologii, Katedry Urządzania Lasu i Ekonomiki Leśnictwa oraz Katedry Użytkowania Lasu, a także studentów zarówno studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych). Rywalizacja była bardzo zacięta do ostatnich minut, a sędziowie mieli pełne „siatki” roboty.

I miejsce ze szczupakiem 75 cm zajął Pan Andrzej Frączak (emerytowany pracownik LZD w Rogowie), II miejsce zajął Pan Michał Frączak (mąż pracownicy administracji LZD i syn Pana Andrzeja) z karpiem 66 cm, a III miejsce zajął kol. Jerzy Borowski (reprezentant Katedry Ochrony lasu i Ekologii WL), z nieznacznie krótszym karpiem - 64 cm. Karp Jerzego Borowskiego był jednocześnie najcięższą rybą zawodów i ważył 6,67 kg (dodatkowa nagroda).

Brawo dla wszystkich zawodników za wytrwałe wędkowanie, sędziów (Grzegorz Wasilewski z LZD i Henryk Szeligowski z KHL WL) za sprawne sędziowanie oraz dla sponsorów za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek.

Do zobaczenia w jesiennej edycji zawodów, tym razem o puchar Dyrektora LZD w Rogowie.

Dodatkowe informacje oraz zdjęcia można znaleźć na LZD-owskim Facebook’u:https://www.facebook.com/ROGOW.LZD/posts/635935853407199

Żródło: http://wl.sggw.pl/news/zawody-wedkarskie-wl-batorowka-2018-wyniki

Script logo
fb mail