II Związkowe Mistrzostwa Policjantów województwa dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym

21 września odbyły się II Związkowe Mistrzostwa Policjantów województwa dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Organizatorem imprezy był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu oraz koło PZW Zgorzelec. Oprócz funkcjonariuszy z Dolnego Śląska w zawodach gościnnie udział wzięli funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Placówki Straży Granicznej, Zakładu Karnego, a także pracownicy Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu i Urzędu Gminy Zgorzelec. II Związkowe Mistrzostwa Policjantów województwa dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym odbyły się 21 września br. na terenie łowiska wędkarskiego w Koźlicach. Organizatorem był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu oraz Koło PZW Zgorzelec.

 

Była to druga edycja tych zawodów pod kierownictwem Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu mł. insp. Janusza Lipskiego.

 

II Związkowe Mistrzostwa Policjantów woj. dolnośląskiego w Wędkarstwie Spławikowym patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński.

 

Do mistrzostw przystąpili policjanci z Legnicy, Wałbrzycha, Zgorzelca, Świdnicy, Złotoryi, Środy Śląskiej oraz gościnnie drużyny: Państwowej Straży Pożarnej ze Zgorzelca, Placówki Straży Granicznej ze Zgorzelca, Zakładu Karnego z Zaręby oraz Urzędu Gminy Zgorzelec i Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu.

 

Uczestnicy rywalizowali zarówno drużynowo, jak i indywidualnie. Po zważeniu, zmierzeniu i przeliczeniu wszystkich złowionych ryb kolejność w poszczególnych kategoriach okazała się następująca:

 

klasyfikacja drużynowa:

 

I miejsce - reprezentacja Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu

II miejsce - reprezentacja Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu

III miejsce - reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Złotoryi

klasyfikacja indywidualna:

 

I miejsce - Mateusz Wieczorek reprezentujący Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

II miejsce - Robert Znamiec z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu

III miejsce - Kamili Głuszyński z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi

W kategorii „największa ryba” zwyciężył Mateusz Wieczorek reprezentujący Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu.

 

 

 

Źródło: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/ii_zwiazkowe_mistrzostwa_policjantow_wojewodztwa_dolnoslaskiego_w_wedkarstwie_splawikowym 

Źródło: KPP w Zgorzelcu

podkom. Agnieszka Goguł

Script logo
fb mail