Druga edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie - 21.09.2019

W sobotę 21 września, nad zbiornikiem wodnym w Kowalewie, odbyła się druga edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie. Wzięło w niej udział czterdziestu sześciu zawodników, rywalizujących w kategorii indywidualnej i drużynowej, z podziałem na strażaków PSP, OSP oraz kategorię „open”. Sędzią głównym zawodów był pan Łukasz Kałużny z pleszewskiego koła PZW.

W kategorii strażaków PSP zwyciężył Mateusz Grabarek z KP PSP w Pleszewie. Tuż z nim uplasowali się Roland Egiert (KP PSP Pleszew) i Hubert Budka (KM PSP Kallisz). Najlepszym wędkarzem w kategorii OSP został druh Arkadiusz Lisiak (OSP Dobrzyca).

W kategorii open, puchar Komendanta Powiatowego PSP w Pleszewie zdobył – podobnie jak w roku ubiegłym - Mariusz Zimniak, reprezentujący pleszewski Famot.

Kategoria drużynowa wygrana została przez zawodników Famotu Pleszew. Drugie miejsce zdobyła drużyna PZW Pleszew Miasto , natomiast trzeci wynik osiągnęli strażacy z KP PSP w Pleszewie

Nagrody i puchary wręczyli: poseł na sejm RP Jan Mosiński, fundator pucharu dla najlepszego strażaka PSP, wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Pleszewie st. kpt. Rolandem Egiertem.

Zawody zakończyły się wspólnym biesiadowaniem przy grillu, a zorganizowanie ich było możliwe dzięki pomocy: Sklepu Wędkarskiego „Na ryby” w Pleszewie, Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Pleszewie, Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Etna”, Browaru „Bartek” oraz Koła PZW Pleszew Miasto, które również udostępniło łowisko i pomieszczenia należące do Koła.

Źródło: http://www.pleszew.psp.wlkp.pl/index.php/zdarzenia/784-drugie-strazackie-zawody-wedkarskie-juz-za-nami

Script logo
fb mail